Odcisk

Spółka

VP Polska Sp. z o.o.
ul. Lotników Alianckich 65
68-100 Żagań

Prezes zarządu

Holger Köhn

Wpis do rejestru

Sąd: Sąd Rejonowy w Zielonej Górze
Numer: KRS 0000215796

NIP UE

NIP:PL 781-175-26-83

Osoba odpowiedzialna za treść zgodnie z § 10 ust. 3 umowy państwowej o usługach medialnych (MDStV)

Clemens von Beckedorff (adres jak wyżej)

Wyłączenie odpowiedzialności

VP Polska Sp. z o.o. z dużą starannością opracowuje treści umieszczane na niniejszych stronach internetowych. Jednak treści te służą wyłącznie niezobowiązującemu ogólnemu informowaniu i nie zastępują porady dotyczącej produktu. Cechy techniczne i wyposażenie opisanych produktów to tylko przykłady. Cechy i wyposażenie produktów mogą zmieniać się w zależności od kraju. Wszelkie zmiany są zastrzeżone.

VP Polska Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za aktualność, poprawność i kompletność informacji zamieszczonych na tych stronach oraz nie gwarantuje dostępu do nich bez zakłóceń. Podając linki do stron internetowych osób trzecich, VP Polska Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za treści znajdujące się na tych stronach. Klikając link, użytkownik opuszcza ofertę informacyjną VP Polska Sp. z o.o. W przypadku ofert osób trzecich mogą obowiązywać inne regulacje, zwłaszcza w odniesieniu do polityki prywatności. Ponadto VP Polska Sp. z o.o. wyłącza swoją odpowiedzialność za niewielkie naruszenia obowiązków związane z oferowanymi usługami, zwłaszcza z pobieraniem plików udostępnionych przez VP Polska Sp. z o.o. na stronach internetowych VP Polska Sp. z o.o., o ile nie dotyczą one obowiązków istotnych z punktu widzenia umowy oraz życia, zdrowia lub ciała lub roszczeń zgodnie z ustawą o odpowiedzialności cywilnej za produkt. To samo dotyczy naruszeń obowiązków naszych pomocników.

© Copyright 2017

Wszelkie prawa zastrzeżone. O ile nie zaznaczono inaczej, wszystkie teksty, zdjęcia i inne dzieła opublikowane na stronie internetowej podlegają prawu autorskiemu firmy Vereinigte Papierwarenfabriken GmbH, Feuchtwangen, i innym ustawom o ochronie praw autorskich. Kopiowanie, rozpowszechnianie, modyfikowanie lub udostępnianie osobom trzecim treści zawartych na niniejszych stronach internetowych w celach komercyjnych jest zabronione.

Znak towarowy stericlin® jest chroniony przez VP Group.Można go wykorzystywać wyłącznie pod warunkiem uzyskania wyraźnego zezwolenia.

Stericlin® i VP to zarejestrowane znaki towarowe i własność firmy Vereinigte Papierwarenfabriken GmbH.

Leaflet